| MissSunshine24 a întrebat:

Am trecut clasa a11a la mate info si as vrea sa ma transfer la stiinte ale naturii. Vreau sa stiu daca este intradevar o diferenta intre M1 si M2, pentru ca vreau sa ma concentrez mai mult pe biologie si chimie si sa nu ma mai stresez atat de mult cu matematica si informatica. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Mordecai91 a răspuns:

Teoretic da, m2 e mai usor dar asta e in functie de profesor.Eu sunt la sn si fac m1 pentru ca am un prof autist.