| Tr0lled a întrebat:

Sal TPU. Vreau si eu sa stiu ce inseamna cand o profa zice ca vom da "test pilot". E ca o simulare sau ce?

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Un test de inceput cu un anumit grad de noutate.Vor urma si altele generate de rezultatele primului test.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Test pilot, ceva ce nu s-a mai dat, un fel de prototip al testelor. happy

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Testul pilot este un test in premiera, adica nu s-a mai dat pana atunci! in functie de rezultatele obtinute se va continua proiectarea altor teste asemanatoare sau se schimba continutul lor, modul de realizare, in cazul in care rezultatele sunt slabe!

| Mihai_8120 a răspuns:

Un test in putin timp 15-30min