| madalinzzz a întrebat:

Sall am si eu o intrebare daca acum sunt la un liceu la profilul mate info as putea sa ma transfer de pe semestrul 2 la un liceu militar?big grin
Sunt in clasa aXa big grin
Multumesc de raspunsuri

Răspuns Câştigător
| EUSIATIT a răspuns:

Sigur nu pentru ca la acest liceu se dau probe eliminatorii, si oricum cei ce au inceput acest liceu din cl a ix au invatat anumite lucruri, programa lor contin anumite informatii teste progtam de pregatire [sportive etc etc. ceea ce nu se pot da prin diferente ca la alte licee, este unic ca si cel pedagogic. de muzica. arte plastice. EU satiu ca nu poti sa te transferi la astfel de liceu. dra mai asteapta pareri sau da telef la acel liceu si te informezi cel mai bine direct de la ei.[parerea mea din ceea ce stiu ]succes

1 răspuns:
| Denisse_8813 a răspuns:

In principiu cred ca este posibil. Cu cateva diferente date acolo s-ar putea sa te poti transfera.