| Lukian a întrebat:

Am 17 ani si sunt la un liceu cu profilul mate-info in clasa a 10-a! Ar fi vreo posibilitate sa ma transfer la un liceu militar? Funda...

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu.Trebuie sa ai 16 ani maxim ca sa intrii la liceul militar.
Academia dupa liceu.

| Annto a răspuns:

Da ai putea, depinde acum ce medie ai si cu cat se intra la liceul militar, pentru a intra mai trebuie sa dai si niste probe sportive.

| aNdA_4290 a răspuns:

Cand termini clasa a 10 poti sa dai probele si sa te transferi(daca le treci normal)winking