| bogdan929 a întrebat:

Sall! As vrea si eu sa stiu daca la liceul Dimitre Cuclin Galati se face ora de mate sau doar muzica adica practica si teorie asa am auzit de la cineva ca se face doar muzica ca as vrea sa intru la acest liceu dau funda multumesc

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Daca se numeste liceu si absolvirea se termina cu bacalaureat trebuie sa se regaseasca toate materiile. Liceul are un profil apropiat cu cel de filologie.Se face mai putina matematica.