| Wiffy991 a întrebat:

Sall.Daca pe primul semestru am avut la materia x media 4 si pe al doilea semestru la tot aceeasi materie media 4, s-au 5 ce se intampla?
E URGENT! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Fernando9Torres a răspuns:

Corigenta...daca ai avut pe primul/al doilea 4 iti trebuie media 6 ca sa treci, altef...CORIGENTA! FUNDA!

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

S-au 5? tu ar trebui sa ramai repetenta pana inveti limba romana

| CosminC86 a răspuns:

Daca pe primul semestru ai media 4 la o materie, pe semestrul al doilea iti trebuie media minim 6 ca sa promovezi.

| CristinaCtC a răspuns:

Sunt sigura ca materia la care esti corigent este limba romana rolling on the floor cica 's-au'

| ellenandreea a răspuns:

Corijent pe vara. Deja erai din semestrul 1.