| Deeiutss a întrebat:

Sall... e pacat sa faci o bratara a prieteniei duminica?

Răspuns Câştigător
| just for me a răspuns:

Pai avand in vedere ca muncesti l ea,oarecum da insa o faci de place deci nu stiu ce sa zic, adica daca o faci din placere e altv, dar cred ca tot pakat ramane

3 răspunsuri:
| niku93 a răspuns:

Nu...dar e pacat sa te speli pe dinti dupa ce ai mancat
e pacat sa te plimbi le langa o banca(nu d-aia de stai pe ea) care e galen cu verde
e pacat daca vezi un stol de turturele
e pacat daca mananci mancare de testoasa gigant...
cum *** sa fie pacat daca faci o bratara prietenei duminca?

| gabitw a răspuns:

Cred ca mai bine e sa citim porunca a 4-a si vom intelege tot ce inseamna a fi pacat. Exod 20

| kikivero a răspuns:

Este foarte bine ca te interesezi...este un pacat dar nu asa de mare eu iti sugerez sa nu faci se spune ca a coase e pacat nu? si asta e cam acelasi lucru aprox. FUNDA?