| metrix a întrebat:

>SallImi spuneti despre ce lucru interesant as putea face o descriere obiectiva?

3 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Depinde ce lucru iti pare tie interesant; dupa ce te opresti asupra lui incerci sa-l descrii fara a-ti exprima propriile atitudini fata de el.adica fara niciun fel de afectivitate:simpatie, pretuire, ura, dispret, placere, disconfort, s. a. Dac-as fi in locul au as alege un tablou al lui Grigorescu, sa spunem "Carul cu boi", si as face observatii legate de imagine, culoare, tusa, etc.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, un lucru interesand :? cred ca ar fi bun sa faci o descriese despe TPU happy Bafta la Descriere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia gandeste-te!