| anonim_4396 a întrebat:

Sall pe joi 25 octobrie de ziua armatei se face scoala? Si spuneti-mi si mie in ce zile stam acasa. Funda! (Scuzati categoria)

Răspuns Câştigător
| MrBlueEnergy a răspuns:

Da, se face scoala atunci.
Pe 1 Decembrie in acest an nu se face.

| annemarye a răspuns (pentru MrBlueEnergy):

Pe 1 nu se face pentru ca e sambatabig grin

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar ce-are scoala cu armata? Si tu, chiar nu stii sa citesti? Crezi ca, daca ceri scuze pentru categorie, ai rezolvat problema? Invata sa utilizezi un site, ca nu-i chirurgie pe creier sa citesti o lista de categorii si s-o alegi pe cea potrivita!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

La "Dragoste şi sex"?

Oare de ce s-au mai "inventat" acele CATEGORII de postări?

Postează la categoria potrivită, în caz contrar ţi se poate suspenda contul.