| ZyzZe a întrebat:

Sall! spuneti-mi si mie o dieta buna pentru perioada pe care fac sala (scuzati categoria

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Numero1 a răspuns:

Oua, piept de pui,peste(somon,crap),cereale,ciocolata,iaurt,lapte,branza,foarte multe nuci,foarte multe alune,incearca si fructe de sezon pentru vitamine,porumb,batoane de la sala,sucuri naturale, miere de albine, cartofii, suplimentele si ai sa vezi cum muschii incep sa se depuna pe tine, tot ce ti-am dat eu este bogat in proteine si carbohidrati, respectiv vitamine.