| taniusca a întrebat:

Sall. Puteti sa ma ajutati sa-mi fac un eseu pe franceza cu tema,, Mes vacances" ceva de genul asta imi trebuie ca pina joi sa fie gata.Ma ajutati? Plizz.

Răspuns Câştigător
| Attomm98 a răspuns:

Da buna am gasit un referat cu titlul les vacances sper sa iti fie de ajutor uite linkul:
http://www.referat.ro/......s_886.html

Bafta!;)

2 răspunsuri:
| AlAndalus a răspuns:

Iti propun urmatorul lucru:scrii compunerea ta in romana iar apoi mi-o trimiti mie si o traduc. Daca te intereseaza contacteaza-ma prin mesaj privat. big grin

| manicaradu a răspuns:

Dar mii pina miine imi trebuie ajutatine va rog foarte mult