| Diu23 a întrebat:

am nevoie urgenta de ajutor peste 2 zile termin clasa a8a si trebuie sa tin un discurs! problema este ca habar n-am ce sa scriu in el! MA ajutati si pe mine va rogpuppy dog eyes! Dau funditaaa!:X

Răspuns Câştigător
| Lamaitzza a răspuns:

Pai scrie si tu cum au fost pentru tine acesti ani de scoala alaturi de profesori de diriginte/a, eventual consulta-te cu colegii tai, intreabai ce cred acum la final, ei sunt cei mai in masura sa iti dea idei, scrie si tu cateva lucruri gen "Acum noi ne vom desprinde din aceasta poveste insa vor urma generatii noi si speram sa se bucure de voi toti asa cum am facut-o noi, dar astazi ca in fiecare an se mai desprinde o frunza din copacul acestei scoli " (Mno am dat un exemplu nu rade phbbbbt ). Chesti gen poti sa le multumesti profesorilor etc etc. thinking Cam atat cred.; d
Succes!