| Pesha a întrebat:

As vrea sa ma transfer la alt liceu si la alt profil. De exemplu eu sunt la stiinte sociale si as vrea sa ma transfer la mecanica sau veterinara.mai trebuie sa dau diferente ceva? apropo pot sa ma transfer de acum sau doar pe semestrul al doilea FUNDA

1 răspuns:
| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Bună bună. Răspund şi eu cam târyiu, tu poate deja te-ai transferat dar din câte ştiu eu dacă vrei să te transferi la alt liceu (profil diferit) trebuie să dai anumite diferenţe la materiile pe care profilul cel nou le are în plus faţă de profilul actual. De obicei transferurile se fac la începutul semestrelor big grin Have a nice day!