| azoteu2020 a întrebat:

daca nu am mediile trecute in carnet si vreau sa ma transfer unde trebuie si la cine trebuie sa ma duc ca sa imi treaca mediile.

Răspuns Câştigător
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Cred ca ai nevoie de foaia matricola, si nu de carnet.Foaia matricola se scoate de la secretariat sau cere-i-o dirigintei.

3 răspunsuri:
| criss14criss a răspuns:

La doamna ta diriginta; mediile sunt trecute in catalog iar tu trebuie sa mergi la ea si sa-i cer sa-ti treaca mediile in carnet

| Husicel a răspuns:

Te poți transfera și fără mediile trecute în carnet

| dryft3r a răspuns:

Te poti transfera si fara da frate mai ai maine vineri n-ai diriginta?