| deliaaaaa a întrebat:

in primul rand scuze. poate ca am gresit categoria. uitati ce problema am cineva mi-a instalat un nou windows pe un pc pe care inainte aveam windows xp.si acum imi spune ca aceasta versiune nu e valida si asa mai departe.as vrea sa instalez windows xp sau un alt windows dar nu stiu cum se face..ma puteti ajuta? va rog ce trebuie sa fac? de unde iau windows xp?(am vazut pe net windows xp sp3..pareri?) va rog ajutati-ma nu-mi place deloc acest windows pe care il am...dau fundapuppy dog eyespuppy dog eyes

3 răspunsuri:
| deliaaaaa explică:

Nu neaparat windows xp.puppy dog eyes

| TrnsfomersFallofCtbertron a răspuns:

Windows poate lua la pack de pe e mag sau il duci la un specialist sa til repare, eu tias recumana un win 7 daca e calc bun, iar daca e putin slab pune-i win vistaxp gaseste pesiteuri de ex e mag
daca nu componte fiind hard mai mare rami si placa video.
Bafta