| Giulia2432 a întrebat:

Intrebarea mea este urmatoarea: daca intru in vacanta de Craciun fara nici o nota la o singura materie ce se intampla? Pot ramane cu situatia neincheiata? Sau aceasta problema se poate remedia dupa terminarea vacantei?

3 răspunsuri:
| cezar003 a răspuns:

Va trebui sa discuti cu profesorul(oara) de la materia respectiva si sa-i duci un cognac (buchet de flori) Un semn de viata, altfel nu te vad bine...Parintii tai sa mearga la scoala si sa le explice ca a fost o neintelegere si tu intre timp sa pui burta pe carte

| rapp2020 a răspuns:

Pai cel mai probabil profesorul tau a observat ca nu ai note. Deci stie el cum sa iti dea notele... si are timp destul mai ales daca nu ai chiulit sau ceva.

| Annnnnie a răspuns:

Nu este nicio problemă. O să primești note după vacanță. Primul sementru se încheie abia în luna februarie.
Vacanță fără griji!