| Vannilla a întrebat:

ma puteti ajuta as vrea si eu o compunere despre o situatie in care sa descopar frumusetea sufletului unui prieten.

Răspuns Câştigător
| sbboy a răspuns:

Incearca sa fi alaturi de el oricand(si la bine si lagreu) dar mai ales cand nu sunteti in preajma altor persoane.Incearca sa aflii toate activitatile care le practica de la el(asta poate fi un indiciu enorm). Asculta-i problemele fara sa razi de el si astfel va ave incredere in tine atat de mare incat iti va dezvalui cele mai adanci secrete. Sper sa ajute.