| DIIMIIM a întrebat:

Sall TPU,nu stiu de cand ma chinui cu problema asta,vreau un site unde pot gasi lectii(SCRISE, nu in video) la MATEMATICA, caut in special de clasa a 7a si a 8a dar nu vr raspunsuri gen ia-ti manuale,culegeri,etc
Dati-mi un site daca stiti lectiile sa fie complete, si mai pe intelesu meu asa, si sa nu trebuie sa dau bani ca sa am acces la toate
P.S:Si un link de la site daca se poate
Dau FUNDA MARE!

1 răspuns:
| ClaudiaStefana a răspuns:

http://www.webmateinfo.com am vazut ca au si pentru clasele 5-8..eu am gasit niste lectii destul de folositoare pentru liceu :) Sper ca te-am ajutat.