| МŶĶÁŶ a întrebat:

Stiti cumva rezultatele de la olimpiada pe faza judeteana din ploiesti( la scoala toma socolescu) pentru clasa a 7-a? Nu gasesc nicaieri si cine imi raspunde ceva de genul :"Uite un link : www.google.com" mai bine nu mai raspunde. Oricum daca reusiti sa-mi spuneti ce punctaj am luat (numele meu este Tudosa Mihai) primiti funda!

1 răspuns:
| zalisa a răspuns:

Dacă nici macar nu precizezi despre ce olimpiadă este vorba, cum te aştepţi să găsească cineva rezultatul?!