| liviu9898 a întrebat:

Unde pot gasi un site in care sa gasesc lectiile din clasa 7 (la mate,romana,chimie,fizica,franceza,biologie, geografie etc.)
Imi trebuiesc neaparat pentru testele initiale cand voi fi pe clasa 8
Mai pe scurt trebuie sa fac o recapitulare.
Cine ma ajuta----FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AnttoNyyA a răspuns:

Http://www.didactic.ro/resurse-educationale/invatamant-gimnazial, aici poti gasi tot ce-ti trebuie pentru scoala, la orice materie. Sper ca te-am ajutat. SUCCES!

3 răspunsuri:
| ZvT a răspuns:

La matematică le găseşti pe http://math-pdr.com în format video.

| lgsemeniuc a răspuns:

Brainly.ro