| anonima01 a întrebat:

Vreau si eu lista liceelor din Iasi, ma refer la cele teoretice cu tot cu profiluri.In ordinea de la cel mai bun la cel mai putin bun. Daca se poate si media cu care se intra la acel liceu.
P.S.: Ma intereseaza cel mai tare Costache Negruzzi.

Răspuns Câştigător
| leylush a răspuns:

Judeţ Localitate Denumire Profil Specializare Medie admitere ▼
Iasi Iasi COLEGIUL "NATIONAL" IASI Real Matematica-Informatica 9.65
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA" IASI Real Matematica-Informatica 9.64
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA" IASI Real Stiinte ale Naturii 9.64
Iasi Iasi COLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASI Real Stiinte ale Naturii 9.61
Iasi Iasi COLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASI Real Matematica-Informatica 9.57
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" IASI Real Stiinte ale Naturii 9.55
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" IASI Uman Filologie 9.55
Iasi Iasi COLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASI Uman Filologie 9.52
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" IASI Real Matematica-Informatica 9.50
Iasi Iasi COLEGIUL "NATIONAL" IASI Uman Filologie 9.50
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL "EMIL RACOVITA" IASI Uman Filologie 9.46
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" IASI Real Matematica-Informatica 9.39
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" IASI Uman Filologie 9.39
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" IASI Uman Stiinte Sociale 9.39
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" IASI Uman Filologie 9.35
Iasi Pascani COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL SADOVEANU" PASCANI Real Matematica-Informatica 9.30
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" IASI Real Matematica-Informatica 9.20
Iasi Iasi LICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI" IASI Real Matematica-Informatica 9.16
Iasi Harlau LICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HARLAU Real Matematica-Informatica 9.12
Judeţ Localitate Denumire Profil Specializare Medie admitere ▼
Iasi Iasi LICEUL DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL" IASI Real Matematica-Informatica 9.12
Iasi Iasi LICEUL TEORETIC "GARABET IBRAILEANU" IASI Uman Stiinte Sociale 9.11
Iasi Iasi LICEUL TEORETIC "GARABET IBRAILEANU" IASI Real Matematica-Informatica 9.08
Iasi Iasi LICEUL TEORETIC "GARABET IBRAILEANU" IASI Real Stiinte ale Naturii 9.06
Iasi Iasi LICEUL TEORETIC "GARABET IBRAILEANU" IASI Uman Filologie 9.03
Iasi Iasi LICEUL TEORETIC "DIMITRIE CANTEMIR" IASI Real Stiinte ale Naturii 9.02
Iasi Iasi LICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI" IASI Uman Filologie 9.00
Iasi Iasi LICEUL TEORETIC "DIMITRIE CANTEMIR" IASI Real Matematica-Informatica 8.99
Iasi Iasi LICEUL TEORETIC "DIMITRIE CANTEMIR" IASI Uman Stiinte Sociale 8.98
Iasi Iasi LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" IASI Real Matematica-Informatica 8.94
Iasi Iasi LICEUL TEORETIC "DIMITRIE CANTEMIR" IASI Uman Filologie 8.92
Iasi Harlau LICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HARLAU Servicii Economic 8.90
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" IASI Uman Filologie 8.88
Iasi Iasi LICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI" IASI Uman Filologie 8.82
Iasi Iasi LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" IASI Uman Stiinte Sociale 8.82
Iasi Targu Frumos LICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOS Servicii Economic 8.76
Iasi Iasi LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" IASI Real Stiinte ale Naturii 8.73
Iasi Iasi LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" IASI Uman Filologie 8.71
Iasi Iasi LICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI" IASI Uman Filologie 8.62
Iasi Iasi LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU IOAN CUZA" IASI Uman Stiinte Sociale 8.54
Judeţ Localitate Denumire Profil Specializare Medie admitere ▼
Iasi Harlau LICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HARLAU Uman Filologie 8.50
Iasi Iasi LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU IOAN CUZA" IASI Real Matematica-Informatica 8.46
Iasi Pascani COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL SADOVEANU" PASCANI Real Stiinte ale Naturii 8.45
Iasi Iasi LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU IOAN CUZA" IASI Real Stiinte ale Naturii 8.45
Iasi Iasi LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU IOAN CUZA" IASI Uman Filologie 8.43
Iasi Iasi COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASI Real Stiinte ale Naturii 8.17
Iasi Pascani LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" PASCANI Uman Stiinte Sociale 8.09
Iasi Pascani LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" PASCANI Real Stiinte ale Naturii 8.07
Iasi Iasi COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Servicii Comert 8.00
Iasi Pascani COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL SADOVEANU" PASCANI Uman Stiinte Sociale 7.96
Iasi Iasi COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI Servicii Economic 7.94
Iasi Iasi GRUP SCOLAR "VIRGIL MADGEARU" IASI Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara 7.92
Iasi Pascani LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" PASCANI Real Matematica-Informatica 7.82
Iasi Targu Frumos LICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOS Uman Filologie 7.79
Iasi Harlau LICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HARLAU Real Stiinte ale Naturii 7.68
Iasi Harlau LICEUL TEORETIC "STEFAN CEL MARE" HARLAU Uman Stiinte Sociale 7.66
Iasi Iasi GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Servicii Economic 7.61
Iasi Podu Iloaiei GRUP SCOLAR AGRICOL "HARALAMB VASILIU" PODU ILOAIEI Servicii Economic 7.56
Iasi Iasi GRUP SCOLAR "VIRGIL MADGEARU" IASI Servicii Comert 7.47
Iasi Iasi GRUP SCOLAR "VIRGIL MADGEARU" IASI Servicii Turism si alimentatie 7.42
Judeţ Localitate Denumire Profil Specializare Medie admitere ▼
Iasi Iasi GRUP SCOLAR "VIRGIL MADGEARU" IASI Servicii Economic 7.27
Iasi Pascani LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN" PASCANI Uman Filologie 7.26
Iasi Targu Frumos LICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOS Uman Stiinte Sociale 7.26
Iasi Pascani COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE "UNIREA" PASCANI Real Stiinte ale Naturii 7.23
Iasi Iasi COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASI Tehnic Electric 7.01
Iasi Pascani COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL SADOVEANU" PASCANI Uman Filologie 7.01
Iasi Iasi GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Servicii Comert 6.93
Iasi Iasi GRUP SCOLAR ECONOMIC DE TURISM IASI Servicii Turism si alimentatie 6.75
Iasi Raducaneni LICEUL TEORETIC "LASCAR ROSETTI" RADUCANENI Uman Filologie 6.60
Iasi Targu Frumos LICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOS Real Stiinte ale Naturii 6.58
Iasi Iasi COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASI Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului 6.55
Iasi Pascani COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE "UNIREA" PASCANI Tehnic Electromecanica 6.54
Iasi Targu Frumos LICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TIRGU FRUMOS Real Matematica-Informatica 6.44
Iasi Iasi LICEUL TEORETIC "DIMITRIE CANTEMIR" IASI Uman Stiinte Sociale 6.30
Iasi Belcesti GRUP SCOLAR "VICTOR MIHAILESCU CRAIU" BELCESTI Servicii Economic 6.24
Iasi Raducaneni LICEUL TEORETIC "LASCAR ROSETTI" RADUCANENI Real Stiinte ale Naturii 6.11
Iasi Iasi COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASI Tehnic Fabricarea produselor din lemn 6.04
Iasi Iasi COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASI Tehnic Mecanica 6.02
Iasi Iasi GRUP SCOLAR AGRICOL "VASILE ADAMACHI" IASI Servicii Economic 6.00
Iasi Iasi COLEGIUL TEHNIC "IOAN C. STEFANESCU" IASI Servicii Estetica si igiena corpului omenesc 5. 94Judeţ Localitate Denumire Profil Specializare Medie admitere ▼
Iasi Harlau GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Servicii Turism si alimentatie 5.94
Iasi Iasi COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICĂ ŞI TELECOMUNICAŢII Real Stiinte ale Naturii 5.91
Iasi Podu Iloaiei GRUP SCOLAR AGRICOL "HARALAMB VASILIU" PODU ILOAIEI Servicii Comert 5.87
Iasi Iasi GRUP SCOLAR AGRICOL "VASILE ADAMACHI" IASI Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara 5.77
Iasi Iasi COLEGIUL TEHNIC "IOAN C. STEFANESCU" IASI Servicii Turism si alimentatie 5.75
Iasi Pascani COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE "UNIREA" PASCANI Servicii Comert 5.74
Iasi Harlau GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara 5.66
Iasi Iasi COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICĂ ŞI TELECOMUNICAŢII Tehnic Electric 5.63
Iasi Iasi GRUP SCOLAR "ION HOLBAN" IASI Servicii Turism si alimentatie 5.59
Iasi Pascani COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE "UNIREA" PASCANI Tehnic Electric 5.59
Iasi Harlau GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnic Fabricarea produselor din lemn 5.58
Iasi Victoria SCOALA DE ARTE SI MESERII "IONEL TEODOREANU" VICTORIA Tehnic Industrie textile si pielarie 5.45
Iasi Miroslava GRUPUL SCOLAR AGRICOL "MIHAIL KOGALNICEANU" MIROSLAVA Servicii Economic 5.28
Iasi Tibanesti GRUP SCOLAR "PETRE P.CARP" TIBANESTI Tehnic Electronica automatizari 5.27
Iasi Iasi COLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE LEONIDA" IASI Tehnic Electronica automatizari 5.25
Iasi Raducaneni LICEUL TEORETIC "LASCAR ROSETTI" RADUCANENI Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice 5.22
Iasi Lespezi SCOALA DE ARTE SI MESERII LESPEZI Tehnic Electric 5.20
Iasi Iasi COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICĂ ŞI TELECOMUNICAŢII Real Matematica-Informatica 5.20
Iasi Mogosesti SCOALA DE ARTE SI MESERII "DUMITRU POPA" MOGOSESTI Resurse naturale si protectia mediului Agricultura 5.18
Iasi Iasi GRUP SCOLAR "MIHAIL STURDZA" IASI Tehnic Electric 5. 17Judeţ Localitate Denumire Profil Specializare Medie admitere ▼
Iasi Iasi COLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE LEONIDA" IASI Tehnic Electromecanica 5.01
Iasi Dumesti SCOALA DE ARTE SI MESERII DUMESTI Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice 4.97
Iasi Iasi COLEGIUL TEHNIC "IOAN C. STEFANESCU" IASI Tehnic Industrie textile si pielarie 4.97
Iasi Miroslava GRUPUL SCOLAR AGRICOL "MIHAIL KOGALNICEANU" MIROSLAVA Resurse naturale si protectia mediului Agricultura 4.95
Iasi Braesti SCOALA DE ARTE SI MESERII BRAESTI Tehnic Industrie textile si pielarie 4.91
Iasi Iasi COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICĂ ŞI TELECOMUNICAŢII Tehnic Productie media 4.90
Iasi Pascani COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE "UNIREA" PASCANI Tehnic Electronica automatizari 4.88
Iasi Iasi GRUP SCOLAR "ION HOLBAN" IASI Tehnic Industrie textile si pielarie 4.86
Iasi Iasi COLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE LEONIDA" IASI Tehnic Electric 4.85
Iasi Iasi COLEGIUL TEHNIC "IOAN C. STEFANESCU" IASI Tehnic Electronica automatizari 4.82
Iasi Iasi GRUP SCOLAR AGRICOL "VASILE ADAMACHI" IASI Resurse naturale si protectia mediului Protectia mediului 4.80
Iasi Iasi GRUP SCOLAR "MIHAIL STURDZA" IASI Real Matematica-Informatica 4.80
Iasi Iasi COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICĂ ŞI TELECOMUNICAŢII Tehnic Electronica automatizari 4.78
Iasi Focuri SCOALA DE ARTE SI MESERII "C.V. NECHITA" FOCURI Tehnic Industrie textile si pielarie 4.77
Iasi Cristesti SCOALA DE ARTE SI MESERII CRISTESTI Tehnic Mecanica 4.75
Iasi Tibanesti GRUP SCOLAR "PETRE P.CARP" TIBANESTI Tehnic Industrie textile si pielarie 4.75
Iasi Pascani COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE "UNIREA" PASCANI Tehnic Mecanica 4.72
Iasi Plugari SCOALA DE ARTE SI MESERII PLUGARI Resurse naturale si protectia mediului Agricultura 4.70
Iasi Iasi GRUP SCOLAR "MIHAIL STURDZA" IASI Tehnic Electronica automatizari 4.70
Iasi Pascani LICEUL ECONOMIC "NICOLAE IORGA" PASCANI Servicii Turism si alimentatie 4.66 Judeţ Localitate Denumire Profil Specializare Medie admitere ▼
Iasi Pascani COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE "UNIREA" PASCANI Servicii Economic 4.65
Iasi Pascani LICEUL ECONOMIC "NICOLAE IORGA" PASCANI Servicii Comert 4.63
Iasi Miroslava GRUPUL SCOLAR AGRICOL "MIHAIL KOGALNICEANU" MIROSLAVA Servicii Turism si alimentatie 4.63
Iasi Cotnari SCOALA DE ARTE SI MESERII "STEFAN CEL MARE" COTNARI Resurse naturale si protectia mediului Agricultura 4.61
Iasi Cozmesti SCOALA DE ARTE SI MESERII COZMESTI Resurse naturale si protectia mediului Agricultura 4.55
Iasi Iasi GRUP SCOLAR "MIHAIL STURDZA" IASI Tehnic Mecanica 4.52
Iasi Harlau GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnic Industrie textile si pielarie 4.52
Iasi Podu Iloaiei GRUP SCOLAR AGRICOL "HARALAMB VASILIU" PODU ILOAIEI Tehnic Electronica automatizari 4.50
Iasi Holboca GRUP SCOLAR AGRICOL HOLBOCA Tehnic Mecanica 4.47
Iasi Belcesti GRUP SCOLAR "VICTOR MIHAILESCU CRAIU" BELCESTI Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice 4.40
Iasi Miroslava GRUPUL SCOLAR AGRICOL "MIHAIL KOGALNICEANU" MIROSLAVA Resurse naturale si protectia mediului Industrie alimentara 4.39
Iasi Dumesti SCOALA DE ARTE SI MESERII DUMESTI Servicii Comert 4.39
Iasi Harlau GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice 4.34
Iasi Pascani COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE "UNIREA" PASCANI Tehnic Fabricarea produselor din lemn 4.34
Iasi Podu Iloaiei GRUP SCOLAR AGRICOL "HARALAMB VASILIU" PODU ILOAIEI Tehnic Mecanica 4.32
Iasi Halaucesti LICEUL "BOGDAN VODA" HALAUCESTI Uman Filologie 4.30
Iasi Pascani COLEGIUL TEHNIC DE CAI FERATE "UNIREA" PASCANI Real Matematica-Informatica 4.29
Iasi Belcesti GRUP SCOLAR "VICTOR MIHAILESCU CRAIU" BELCESTI Tehnic Industrie textile si pielarie 4.29
Iasi Iasi GRUP SCOLAR "ION HOLBAN" IASI Servicii Estetica si igiena corpului omenesc 4.28
Iasi Iasi GRUP SCOLAR "ION HOLBAN" IASI Servicii Economic 4.21 Judeţ Localitate Denumire Profil Specializare Medie admitere ▼
Iasi Halaucesti LICEUL "BOGDAN VODA" HALAUCESTI Real Stiinte ale Naturii 4.21
Iasi Pascani GRUP SCOLAR "MIHAI BUSUIOC" PASCANI Tehnic Industrie textile si pielarie 4.19
Iasi Tibanesti GRUP SCOLAR "PETRE P.CARP" TIBANESTI Tehnic Mecanica 4.18
Iasi Gropnita SCOALA DE ARTE SI MESERII GROPNITA Resurse naturale si protectia mediului Agricultura 4.07
Iasi Pascani GRUP SCOLAR "MIHAI BUSUIOC" PASCANI Tehnic Electronica automatizari 4.06
Iasi Podu Iloaiei GRUP SCOLAR AGRICOL "HARALAMB VASILIU" PODU ILOAIEI Resurse naturale si protectia mediului Agricultura 4.05
Iasi Iasi COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASI Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice 3.97
Iasi Harlau GRUP SCOLAR TEHNIC HARLAU Tehnic Mecanica 3.94
Iasi Coarnele Caprei SCOALA DE ARTE SI MESERII COARNELE CAPREI Resurse naturale si protectia mediului Agricultura 3.92
Iasi Iasi GRUP SCOLAR AGRICOL "VASILE ADAMACHI" IASI Resurse naturale si protectia mediului Agricultura 3.85
Iasi Lungani SCOALA DE ARTE SI MESERII LUNGANI Tehnic Mecanica 3.85
Iasi Iasi GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnic Constructii, instalatii si lucrari publice -
Iasi Iasi GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnic Electric -
Iasi Iasi GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnic Electromecanica -
Iasi Iasi GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnic Electronica automatizari -
Iasi Iasi COLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE LEONIDA" IASI Tehnic Mecanica -
Iasi Iasi COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASI Tehnic Mecanica -
Iasi Iasi GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Tehnic Mecanica -
Iasi Iasi GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Real Matematica-Informatica -
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" IASI Real Matematica-Informatica - Judeţ Localitate Denumire Profil Specializare Medie admitere ▼
Iasi Iasi COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASI Real Matematica-Informatica -
Iasi Iasi LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU IOAN CUZA" IASI Real Matematica-Informatica -
Iasi Iasi COLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE LEONIDA" IASI Real Stiinte ale Naturii -
Iasi Iasi GRUP SCOLAR TEHNIC DE TRANSPORTURI CAI FERATE IASI Uman Filologie -
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" IASI Uman Filologie -
Iasi Iasi LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU IOAN CUZA" IASI Uman Stiinte Sociale -
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL DE ARTA "OCTAV BANCILA" IASI Artistic Arhitectura, Arte ambientale si Design -
Iasi Iasi COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASI Artistic Arhitectura, Arte ambientale si Design -
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL DE ARTA "OCTAV BANCILA" IASI Artistic Arta actorului -
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL DE ARTA "OCTAV BANCILA" IASI Artistic Arte plastice si Decorative -
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL DE ARTA "OCTAV BANCILA" IASI Artistic Coregrafie -
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL DE ARTA "OCTAV BANCILA" IASI Muzica Muzica -
Iasi Iasi LICEUL CU PROGRAM SPORTIV IASI Sportiv Sportiv -
Iasi Iasi SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX "SF. VASILE CEL MARE" IASI Teologic Patrimoniu cultural -
Iasi Iasi SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX "SF. VASILE CEL MARE" IASI Teologic Teologie ortodoxa -
Iasi Iasi SCOALA NORMALA "VASILE LUPU" IASI Teologic Teologie romano-catolica -
Iasi Iasi SCOALA NORMALA "VASILE LUPU" IASI Pedagogic Educator - invatator -
Iasi Iasi COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" IASI Pedagogic Educator - invatator -
Iasi Iasi COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI" IASI Tehnic Industrie textile si pielarie -
Iasi Iasi COLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASI Tehnic Industrie textile si pielarie -Judeţ Localitate Denumire Profil Specializare Medie admitere ▼
Iasi Iasi LICEUL WALDORF IASI Uman Waldorf Filologie

| anonima01 explică (pentru leylush):

Deci cat imi trebuiau informatiile astea asta vara, dar mulrumesc oricum.
P.S.: Chiar meriti fund.

| anonima01 explică (pentru anonima01):

Funda*