| wyla a întrebat:

Sallut TPU! am si eu o mica intrebare cine stie niste site-uri in care poti participa la concursuri cu premii online va rog doar care stiti dau funda!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avantaje.ro, eva.ro, numai ca va trebui sa iti faci cont. Insa daca perseverezi, vei castiga. Eu am castigat set dove, set eucerin si vreo doua carti.

| Acl a răspuns:

Vezi ca multe is frauduloase iar cele adevarate de obicei iti cer sa fi cumparat un produs de la ei, sa ai cod, etc.

| Baloiu_Ionut_Traian_1981 a răspuns:

Poti gasi aici concursuri cu premii susbstantiale:
http://www.biastore.ro/concursuri/