| vladus007 a întrebat:

Abia am absolvit bacalaureatul si as dori sa urmez Facultatea de Medicina Veterinara din Bucuresti dar nu gasesc nicaieri ce am nevoie sa am la dosar atunci cand ma prezint la inscriere. Am cautat pe toate site-urile dar nu gasesc nimic, singurul lucru pe care l-am gasit fiind faptul ca admiterea se face pe baza unui concurs de dosare. As vrea sa aflu ce am nevoie sa am la dosar in momentul prezentarii la inscriere si perioada inscrierilor. Va multumesc!

2 răspunsuri:
| BlankWhite a răspuns:

Diploma de BACALAUREAT in original sau copie legalizata.
Copii legalizate dupa buletin, certificat de nastere, foaie matricola, trei fotografii 3x4 cm, adeverinta medicala in original, dosar plic unde iti vei pune toate actele si pe care iti vei scrie numele si prenumele. La cele mai multe facultati le legalizeaza cei de acolo, daca nu ajungi la un notar...Cel mai bine, daca nu ajungi sa le legalizezi la notar, sa faci niste copii la actele acestea si sa le duci cu tot cu cele originale la facultate.

| ZeUs13 a răspuns:

Intra aici si gasesti tot ce te intereseaza:http://fmvb.ro/......FINAL1.pdf