| BlackRabbit a întrebat:

Acest link contine niste teste-grila de gramatica foarte utile pentru mine. Problema este ca raspunsurile testelor nu se afla si ele in acel document. De aceea va rog daca este posibil, daca stiti numele autorului cartii sau daca posedati insasi cartea sa-mi trimiteti si mie raspunsurile. Autorul banuiesc ca este Mihai Nita, dar nu sunt sigur. Iar cartea sa are stocul epuizat pe toate site-urile de specialitate. Multumesc!
http://www.slideshare.net/luhian2/58909174-rogramaticali mbiiromaneingrilefr

1 răspuns:
| Andrei_Marius_1999_p9JA a răspuns:

Salut! Nu ai cumva si raspunsurile?

Întrebări recente