| Mihaela5672 a întrebat:

Salut) Ajutati-ma, va rog, caut un colegiu de jurnalism in Romania( de dorit la Iasi sau Bucuresti) Dau funda, multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| Ruššelle a răspuns:

Facultatea de Jurnalism si Stiintele Comunicarii – Universitatea Bucuresti

Facultatea de Ştiinţe Politice, Administrative şi ale Comunicării, Departamentul de Jurnalism – Universitatea Babeş – Bolyai (Cluj)

Facultatea de Jurnalistica – Universitatea Lucian Blaga (Sibiu)

Facultatea de Litere, specializarea Jurnalism – Universitatea Ovidius (Constanta)
Facultatea de Stiinte Politice, Filosofie si Stiinte ale Comunicarii – Universitatea de Vest din Timisoara

Facultatea de Jurnalism, comunicare şi relaţii publice – Universitatea Spiru Haret (Bucuresti)

Facultatea de Litere, Departamentul de Jurnalism și Științe ale Comunicării – Universitatea Alexandru Ioan Cuza

Facultatea de Stiinte Politice si Stiintele Comunicarii, Specializarea Jurnalism – Universitatea din Oradea

Facultatea de Științe Socio-Umane, Specializarea jurnalism – Universitatea din Pitești

Facultatea de Jurnalistică, Comunicare şi Limbi Moderne – Universitatea Tibiscus (Timisoara)

Facultatea de Jurnalism – Universitatea Hyperion (Bucuresti)