| RauLS1 a întrebat:

Am avut astazi Evaluarea Nationala, iar profesorul nu mi-a trecut acel "Z" in spatiile libere. Este vreo problema?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu te mai lua după ăla, z-ul îl fac supraveghetorii în mom în care îți numără paginile când predai lucrarea

| Sekim a răspuns:

Salut
Acel Z care marchează spațiul liber NU se trece pe foaia de examen de supraveghetori, ci de corectori. Daca ar fi făcut asta ar fi fost considerat semn.
See youwinking

| Cocoa2006 a răspuns (pentru Sekim):

Mie mi lau trecut supraveghetorii

| USwinter a răspuns (pentru Sekim):

In cazul meu, supraveghetorii au trasat Z tot timpul.Cred ca si la olimpiade e la fel, dar s-ar putea sa ma insel.

| Ramo024 a răspuns:

Poate ti-a ramas prea putin spatiu liber, de aceea nu ti l-a anulat supraveghetorul. Celorlalti colegi din sala le-a anulat spatiile nescrise cu Z, iar tie nu?

| aNdr3i1947 a răspuns:

Nu trebuie sa fii îngrijorat, tu nu ai nici o vină dacă e sa fie cineva tras la răspundere e profesorul.

| Cocoa2006 a răspuns:

Si eu am avut se trece cand mai ramane spatiu liber, SUCCESS LA NOTE FRT! big grin

| Cocoa2006 a răspuns (pentru Cocoa2006):

Stai ca nu am citit bine lol cum de nu ti-a trecut sunt sanse sa iti considere semn :/ ar trebui sa faci contestatie sau ceva idk, e vina profesorului totusi nu a ta