| Castielo a întrebat:

Am dat bacul a 3 a oara. Desi luasem in a 2 sesiune la romana, am zis sa dau iar pentru marire. Daca iau nota mai mica decat in a doua sesiune la romana, oare mi se pastreaza nota aia sau asta din a 3 sesiune. straight face MS

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Se poate da iar daca vrei sa-ti maresti nota? N-am mai auzit asa ceva!

1 răspuns:
| Castielo explică:

Luasem bacul la romana si matematica dar am picat la biologie. Cand m am inscris iar pentru bac am zis sa dau si la romana ca sa mi maresc nota( nu eram prea sigur de mine la biologie). Acum sunt sigur ca am facut la biologie de 8+ dar mie tare frica la romana. Daca mi as fi pastrat nota de data trecuta la romana as fi luat lejer bacul pentru ca aveam 7. Tare as vrea daca iau o nota mai mica la romana sa mi o pastreze pe aia de 7 straight face