| GabiGbr1 a întrebat:

Am dat bacul in a 2 a sesiune, si probele orale se dau după proba scrisa, daca nu ma duc la probele orale, rezultatele de la probele scrise tot o sa se afiseaze?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Evident, se afiseaza TOATE rezultatele obtinute de TOTI candidatii inscrisi, chiar daca sunt nule sau candidatul nu s-a prezentat.

| GabiGbr1 explică (pentru Bula):

Deci chiar daca nu dau probele orale, cele scrise tot i sa afiseaze, Nu?

| Bula a răspuns (pentru GabiGbr1):

Evident.
In caz de neprezentare cu nota 0, iar in caz de prezentare cu nota 1 (din oficiu).

| GabiGbr1 explică (pentru Bula):

Deci sigur o sa se afiseze cele scrise?

| Bula a răspuns (pentru GabiGbr1):

Daaaaa!