| Kenjji a întrebat:

Salut, am depus cererea de transfer la alt liceu prima optiune fiind mate-info (la care nu dau diferente venind de la acelasi profil) si mate info intensiv info unde mi s-a spus ca nu dau diferenta ci un test, tot ce mi-au spus la secretariat este ca e doar un test nu diferenta, daca v-ati gasit in situatia asta, imi poate spune cineva in ce consta mai exact ce este si daca vreun efect asupra admiterii?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu dai nici un test/diferență/examen. Iți aprobă și gata, intri in clasă ca orice alt elev

| sierra1 a răspuns:

și parcă ți-am mai spus asta, de pare că degeaba.

...cu plăcere