| Russenart a întrebat:

Salut, am depus o contestatie la romana si unde scrie "Domnului Preşedinte al Centrului de Examen din" am scris doar localitatea si judetul, credeti ca o poate respinge? Am trimis-o online, dupa mi-au cerut copie de CI si am trimis-o, de atunci n-am mai primit mesaj pe email. Rog raspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
| Condrache_Marian_1989 a răspuns:

Nu cred ca ti o respinge deoarece va verifica numele elevului care a sustinut examenul ( localitatea si judetul ) si te va gasi automat in baza de date deci stai linistit, va fi ok.