| andreidragon a întrebat:

Un prieten de familie mi-a trimis niste bani din Spania prin western vineri seara, am primit confirmarea online instant si codul tot online pe email. in email scrie ca vin prin transport maritim catre Bucuresti si ca in 24 de ore sunt disponibili. Ei bine am fost astazi Luni la banca si mi-au spus ca nu este niciun euro pe cod. Cam in cat timp vin banii. am nevoie de informatii. doar raspunsuri serioase sunt disperat. Este posibil sa fii gresit eu numele pentru ca are 3 si este spaniol si din aceasta cauza sa nu fii venit? Am vericat si online pe siteul western si am incercat toate posibilitatile de nume cu codul si mi-au spus ca nu sunt niciun ban pe acel cod. Va rog am nevoie de ajutor.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ii puteai ridica in cel mult doua ore daca ii trimitea.Nu am auzit ca niste bani sa vina prin transport maritim.Cred ca cineva face misto de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiam ca transportul maritim pe Dambovita este atat de dezvoltat incat putem primi bani cu vaporul. Imi voi suna niste neamuri din Brasov sa imi trimita si mie niste bani prin transport maritim, sunt curios in cat timp vor ajunge la western.

| costan a răspuns:

Prietene, bani trimisi prin Western Union sosest in 15 min indiferent din ce tara de pe glob sunt trimisi. Verifica sau cere codul acela (de 7 numere daca nu ma insel) din nou persoanei care a depus banii si pe ce nume ia trimis, vezi ca la Westwen Union daca in loc de nume este scris prenumele inainte astea nu iti d-au banii.

| andreidragon explică:

Darrio2007 vezi ca nu face nimeni misto am tradus emailul cu google translate.
costan esti un cretin sunt 10 numere prietene eu scot de la western in fiecare luna aproape