| kory13 a întrebat:

Salut am facut updaturile alea la windows sia cu apare in colt jos you may be a victim of... cum draq fac sa skap de ea ca si la ineput la pornire apare de la kku ala

Răspuns Câştigător
| adrianc a răspuns:

Ca sa nu mai patesti aceeasi chestie, data viitoare nu-ti mai face update la win, un antivirus bun le poate suplini foarte bine.Aici ai un link unde poti afla mai multe despre modul de rezolvare a problemei. http://www.johndoe.ro/cum-scapi-de-windows-genuine-advantage-wga/

1 răspuns:
| JeLeu a răspuns:

Daca ai win 7 da-mi add la id Jeleu_re_best si o sa iti dau un program care iti scoate "rahatu ala" si iti valideaza windowsul happy