| sticksulet a întrebat:

Ce trebuie sa fac la calculator cand mi se face poza de pe desktop neagra si imi apare jos in colt dreapta " you may be a victim of software counterfeiting. this copy of windows did not pass genuine windows validation."
a, si nici muzica nu se aude, nu e de la boxe
+ ca de abia mi-am reformatat windowsubig grin
funda

Răspuns Câştigător
| teaaa a răspuns:

Sa reformatezi pc-ul dar de pe alt cd si daca nu se aude inseamna ca nu ai instalat driverul pentru placa de sunet.

2 răspunsuri:
| Crisyy a răspuns:

Reinstaleaza`ti windowsul si fii atenta sa-ti bagi si driverele corecte dupa

| florinell a răspuns:

Mda si eu am patit asa si era de la windows! reinstaleaza-ti windowsu!