| Annnonim12 a întrebat:

Am fost ieri la liceul Matei Basarab din Bucuresti sa vad daca s-au afisat listele cu clasele de a IX -a, insa nu s-au afisat. Stie cineva cand se vor afisa? Sau ma poate ajuta cineva cu acele liste? Multumesc anticipat! Dau funda celui mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Poti verifica Joi si Vineri.

| Annnonim12 explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Esti in acelasi liceu?

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns (pentru Annnonim12):

Nu, dar saptamana aceasta a fost a 3-a perioada de inscrieri si dureaza aproximativ 24/ore sa fie pusi copiii in baza de date asa ca estimez spre finalul saptamanii o posibila lista cu clasa ta.