| LexBfsx a întrebat:

Am intrat intr-un liceu Economic pe acelasi profil. Puteti sa imi spuneti ce fac pe acest profil si ce inseamna acele module? ( M1, M2.... )

1 răspuns:
| TheVampireDiari3s a răspuns:

Profil economic-contabilitate.Modulele au legatura cu specializarea ta.Eu in clasa 9, la M1 faceam contabilitate (teorie+ practica); M2 invatam cum se infiinteaza o firma; M3 invatam tot ce tine de produse alimentare si nealimentare. Odata ce treci in urmatorul an modulele se inmultesc, dar te vei invata usor cu ele happy

Întrebări recente