| LikeForMe123 a întrebat:

Am întrat într-un liceu ok cu media 8.03 pe profilul Turism și Alimentație. Fac matematica m2? M1 am auzit ca ar fi mai grea, dar și asta mi se pare grea. Dau Fundă!

Răspuns Câştigător
| Maxxxi a răspuns:

La profilul tau cred ca faci matematica m2, nu sunt sigur dar daca te uiti pe coperta manualului ar trebui sa scrie acolo.Si daca nu gasesti nici asa cauti numele manualului pe net si te uiti pe acolo, cauti informatii, sigur o sa gasesti. Sper ca te-am ajutat, o zi faina!

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ne bucurăm ce ne-ai momit cu funda promisă. Dar n-am ințeles: de ce o dai?

| Ineys a răspuns:

Pai si ce sa-ti facem noi? Stai linistit, nu e minciuna, M1 chiar e putin mai dificila.

| Demidol a răspuns:

"Fac matematica m2?"
De ce ne intrebi din moment ce scoala a inceput si stii deja ce materii ai? Mai ales ca ne si spui ca ti se pare grea.

| mirceakitsune a răspuns:

Posibil s-ar putea să faci.m2(după profilul tău)
dar mai bine te-ai ruga să nu faci. m2.

| Lovelypeaches100 a răspuns:

Cu medie asa mare nu ai ce cauta la turism si alimentatie

| Fărănume2504 a răspuns:

Faci matematica m2