| AlexPROGamer223 a întrebat:

Salut, am intrat la liceul Media pe Productie Media si vreau sa ma mut la liceul A.D Xenopol pe turism si alimentatie, ce diferente trebuie sa dau?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La transferul cu schimbarea profilului poti depune cerere de transfer doar dupa cl. a IX-a. Examene de diferente se dau la materiile obligatorii care s-au facut la liceul de transfer si nu le-ai facut la actualul liceu, asa ca ai timp sa te interesezi. De altfel se sustin acele examene doar daca ti se aproba transferul, ceea ce nu este obligatoriu.