| bogdan_6394 a întrebat:

Salut.
Am maine un test foarte important la franceza. de fapt un proiect de facut in clasa. Este vorba despre nu stiu ce locuinte. dar cred ca stiu cum pot face sa iau macar un 7.
Imi puteti lasa id vostru, daca stiti foarte bine franceza, si sa ma ajutati putin. si mai important sa imi traduceti cateva propozitii.
Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Stai sa vedem daca am inteles: ai de facut ceva pentru maine, dar nu stii ce;
Vrei sa-ti traduca cineva propozitiile, cam de nota 7, asa.
Imi pare rau pentru tine, dar eu stiu sa traduc numai de 10. Cauta si tu vreunu' mai prost, dispus sa faca temele altuia si inca de nota 7!

| cosmina05 a răspuns:

Te pot ajuta eu, insa scrie-mi pe TPU la privat

| aaaa12345 a răspuns:

Si eu te pot ajuta dar pe TPU

| cocktailspk a răspuns:

Uite aici nişte chestii care te ajuta f mult http://www.zuum.ro/pagina.php?id=533