| 18cm a întrebat:

Am mare nevoie de idei mai originale pentru proiecte la istorie despre stilul gotic sau roman.Accept xce fel de idee...e foarte URGENT

5 răspunsuri:
| DaffyDuck a răspuns:

Salut!
TPU nu accepta ca scolarii, studentii etc. sa intrebe despre teme.Astfel,support-ul TPU o sa baneze contul respectiv.

| 18cm explică (pentru DaffyDuck):

Esti prost frate straight face sti ce inseamna sa imi dai o idee despre prezentarea proiectului?straight face mai citeste odata si apoi vino sa imi faci gura straight face dar din genunchiwinking

| Dragos707 a răspuns:

Poi gandeste-te sa faci niste machete cu case din carton si turnuletze cu stiluri gotic sau poti face o macheta a unui oras roman si sa pui casele intr-o anumita ordine. Sper ca te-am ajutat! {Funda?}

| mircea19 a răspuns:

Auzi de unde eesti?

| 18cm explică (pentru mircea19):

Pitesti dc :d