| iamprettybored a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutor. Dacă are cineva vreo culegere mai nouă cu eseele pentru Bacul la română (știu că cele de la editura Art sunt bune), îmi poate trimite poză cu cele 3 esee de la romanul Ion de Liviu Rebreanu?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ți le trimit în mesaj privat. Să știi că sunt vreo 20 de pagini.

| iamprettybored explică (pentru floresdemayo):

Mersi mult. Aveam mare nevoie de ele

2 răspunsuri:
| iamprettybored explică:

2003? Bă, ai idee ce înseamnă să fii la liceu și să ai de învățat 6 esee de bac pentru teză? Rămâi la genul tău liric, că nici n-ai dat evaluarea încă. Apucă-te de învățat în loc să pierzi timpul aiurea pe net.