| Lavynya95 a întrebat:

Sora mea face nunta si eu trebuie sa ii tin un discurs, eu am ceva idei dar nu destule...deci am nevoie de ajutor. ceva idei?big grin >Msbig grin

Răspuns Câştigător
| Autumnfeelings a răspuns:

Cand ti un discurs vorbeste din inima. Vorbeste despre cat tiai iubit sora sau cat de mult v-ati distrat sau cat de mandra esti de a si de faptul ca si a gasit un om care sa o iubeasca si sa o ingrijeasca...etc

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Vorbește cu ea ce să spui în acel „„ discurs "" ca să nu te cerți cu ea pe tema asta, că ai spus cea ce nu i-a convenit ei și apoi vorbește și cu sora și cu viitorul cumnat că și el trebuie să fie de acord cu ce vei spune tu acolo!
Deci „ discursul ", ca idei principale trebuie făcut de ei 2 și tu eventual să îl mai dezvolți puțin, minți acolo ce vor ei să minți și gata!
Este nunta lor și ei vor vrea să audă acolo, numai anumite treburi, iar tu pe alea le vei spune!

| Lavynya95 explică:

Multumesc ca mi'ai raspuns "Mihaividoglu1954".dar problema este ca trebuie sa fie o surpriza!happyo sa spun numai lucruri de bine.dar nu am atat de multe idei incat sa fie "superb"happy