| AlexDorinel a întrebat:

Salut, am niste colegi in clasa care mereu ma iau de fraier, ma bat uneori(ii bat si eu de le suna apa in cap), sunt unii cu care ma inteleg.De exemplu:Cand o profesoara zice daca mai vorbeste cineva va dau test.Toti se uita la mine si-mi zic :Iti sparg capul daca mai vorbesti.

Oricum, eu am inceput sa fac acasa muschi,ma duc si la sala ca sa am antrenament si in caz ca ma iau astea la bataie sa le crap capu.

Mai avem o fata care ii zicem "Maia", e fumatoare, are 13 ani, are 60 de kg si ne bate pe toti cand este cazul si cand zice profesorul ce am spus mai sus imi mai zice si ea sa tac ca-mi sparge capul.Consider ca sunt destul de mare ca sa le spun parintilor asta(am 13 ani),dar daca va continua le voi spune.

Vreau sa-mi spuneti pareri si ce am facut gresit,ce trebuie sa fac etc...

Pe ei daca ii jignesc odata ma spun lu doamna diriginta si diriga ii da telefon mamei imediat, da ei cand ma amenință toata ziua, doamna diriginta imi zicetongueai se mai intampla ce vrei!

6 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Nu vezi ca ei nu vor test? si vorbesti mult poate

Răspuns utilizator avertizat
| Lule a răspuns:

Concluzia: toti vor sa-ti crape capul.
Sfat: pentru orice eventualitate ia-ti o casca de protectie

| P3d1a a răspuns:

Deci zici ca se iau colegii de tine dar totusi te descurci. Deci ce vrei de la noi?

| DragosMatei123 a răspuns:

Cica ai intrat la "liceu" mate-info cu 9.77 si ai colegi de 13 ani care se iau de tine, bravo. Intrebarile tale sunt pline de jeg. Nu mai fii un "rebel", parintii tai fac multe sacrificii, iar tu iti bati joc de ei. Iti intra sangele in cap din cauza pubertatii, abtine-te.

Pai ce, folosesti site-ul asta ca propriul tau blog, ceri atentie, deoarece te crezi singurul pe lume caruia i se intampla rahaturi adolescentine. De multe ori nici nu pui o intrebare, tot ce faci este sa te plangi de a ta "viata de ca.cat". Potoleste-te, esti penibil in fata tuturor.

| FratelePetarda a răspuns:

laughing)) trece de pe a opta incolo