| MegaDas14 a întrebat:

Salut, am o intrebare care ar putea sa sune stupid, insa vreau numai sa fiu sigur : sunt elev in clasa a XI-a la profil de stiintele naturii, as dori sa stiu daca pot participa la olimpiada de matematica, adica cea clasica, unde participa si elevii de la mate-info.

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Da, poti participa.Doar esti elev.Nu sunt restrictii.Succes!

4 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Da,poti participa.Insa trebuie sa ai un profesor bun ca sa te pregateasca serios.Mult succes!

| zurick a răspuns:

Salut,MegaDas14!
Poti participa, nu exista o regula care sa spuna ca nu poti.Insa ar cam trebui sa fii cam la standardele lor.
Pa, pa.

| Sergiu1996 a răspuns:

Sigur ca poti, nu e o problema...

| Sergiu1996 a răspuns:

Ba,dati o palma, mai vezi tu raspunsuri din partea mea, daca nu stii sa apreciezi...