| Stefanbossnet a întrebat:

am o intrebare... ce contine pachetul MP4 E-BODA Impression, 4GB, Violet? are casti, sau usb? dau funda celui care raspunde.

Răspuns Câştigător
| faaalyoana a răspuns:

Ce sa-ti raspund? da are casti si vagin are bonusbig grin
hai imi dai funda laughing

3 răspunsuri:
| Allya a răspuns:

Capacitate:4 GBRedare videobig grinaFM radiobig grinaEcranbig griniagonala: 2, 4 inch / 6, 1 cm
Rezolutie: 320 x 240 pixeliFormate suportate:Audio: MP3, WMA, OGG, APE, FLAC, WAV, ACC
Video: AVI, WMV, 3GP, RM/RMVB
Inagine: JPGDurata de functionare:Video: 3 ore
Audio: 16 orePorturi:Iesire casti jack 3, 5 mmInterfata:USBDimensiuni (W x H x D mm):92 x 48 x 9, 5Greutate:50 gAltele:Functie Reportofon
Culoare: Ruby-red
Slot card microSD maxim 32 GB

| Stefanbossnet explică (pentru Allya):

Astea le stiu si eu! Vreau sa stiu daca are cablu de date si casti in pachet

| Allya a răspuns (pentru Stefanbossnet):

Normal ca are. orice mp4 are...mai mult ca sigurwinking