| Michaelflorin5 a întrebat:

Am o intrebare referitoare la examenul de bacalaureat. Daca iau bacul doar la Istorie si Geografie si pic la Romana,in toamna merg sa dau doar la Romana,nu? Nu trebuie sa mai repet si probele acelea orale, nu? Multumesc! Zi faina sa aveti!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In a doua sesiune poti alege ce medii sa-ti fie recunoscute. Daca vrei sa-ti fie recunoscute cele doua la care ai obtinut cel putin 5 atunci vei specifica asta in cererea de inscriere. Si competentele nu mai trebuie sustinute, sunt valabile pe termen nelimitat.

| Michaelflorin5 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc foarte, foarte mult! Toate cele bune!

1 răspuns: