| Cristi3929 a întrebat:

Salut. Am o intrebare:
Simularile de bac au legatura cu situația scolara de clasa a12-a?
Adica daca iau note mici la simulari sa zicem 2 3 4 pot ramane corigent sau repetent?

2 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Nu boss, stai linistit.
Notele de la simulare se trec in catalog doar daca vrei tu.Bine,profii mei din liceu te ascultau la urmatoarea ora daca nu veneai la simulari.

| Alina0124 a răspuns:

Simulările nu se trec în catalog, cu excepție dacă faci o cerere la director pentru a o trece. Simularea nu este făcută pentru a se alătura notelor, ci pentru a te obișnui cu bacul.