| BogdyBogdan a întrebat:

Sunt clasa a 9-a. Pentru a ramane repetent la cate materii trebuia sa ramai corigent? (nu vreau sa raman laughing) funda+voturi

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

La 3 corigente ramai repetent. Pentru obiectele la care nu ai nota te duci tot in toamna parca si dai sa iti puna note si daca nu iei nota de trecere ramai corigent.

9 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Salut la 3 materii daca ai ramas la una invata ca sa o treci sau vei merge la olimpiada din toamna laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Liptonel a răspuns:

PEntru a ramane repetent trebuie sa ramai corigent la 3 materii.

| florentttina a răspuns:

3 materi

| heavymetal a răspuns:

La 3

| HoLloWerMaSk a răspuns:

La 3

| Ganea_Alex_1998 a răspuns:

Daca ramai la 3 materii pe primul semestru poti sa treci pe al 2 la acele 3 materii pe semestrul al 2?