| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema pot ramane repetent, ca am note foarte mici, credeti ca ar trebui sa dau mita ca sa trec clasa.

Răspuns Câştigător
| Adiitza a răspuns:

INVETI o lectie doua te duci dupa profesor il rogi sa te asculte la urmatoarea ora foarte simplu happy eu asa am facut de fiecare data si a mers

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cumpara o sticla de coniac sau un parfum la profesoara sa te treaca macar.

| PokemonPew a răspuns:

Poi invata foarte bine pana cand iti dai silinta pana cand ti-a intrat unpic in cap ca si eu invat cat mai multe problemele, alea grele si dupa aia le-am stiut si m-am descurcat foarte bine pana ma trecut clasa.

| ela_9708 a răspuns:

Da trebuie sa dai spaga la greu, peste cartofi, zarzavaturi din astea naturalebig grin

| alinmentosana a răspuns:

Nu mai bine te duci tu frumos, te pregatesti bine la materiile la care ai probleme si te duci si ii spui profului/ profei:" ma ascultati si pe mine sa imi indrept media? "