| Ovydiw a întrebat:

Salut am o mare nelamurire!
Am loat la examene 4 la mate si 7la romana.
Si vreau sa stiu daca e o problema cu 4 la mate, adica daca pot sa intru la liceu sa ma inscriu fara probleme.
ca am inteles de la cineva ca iti trebuie 5+ sa poti sa te inscrii daca ai sub 5 dai din nou la tomana :O!
Cum sta >treaba?

Răspuns Câştigător
| BloodyHuman a răspuns:

Nu e adevarat intrii oricum la liceu.Nimeni nu ramane pe dinafara!

5 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Lumea tot o sa-si dea cu parerea.Mai bine suna la inspectoratul scolar(cauta pe net ca se gaseste numarul de telefon) si intreaba acolo.Ei iti vor zice cel mai sigur daca intri sau nu.

| QUM a răspuns:

Daca ai media de admitere sub 4 sau 5 nu intri...

| Ovydiw explică:

Va multumesc anticipat la toti, credeti-ma ca m-ai facut foarte fericit si ca mi-ai loat o piatra de pe sufletbig grin!
Aveti vot si funda primul raspuns!
Scuze daca puteam va dadeam la toti funda!
Mersi inca odata!

| Andrei2343434343434343 a răspuns:

Am un prieten care a luat 3 si 4 la examene si s-a inscris la liceul care a vrut. Acum a trecut a 10-a. Nu e problema, nu te lua dupa tot ce auzi.

| MadalinaNatalia a răspuns:

Nui adevarat cu notele de la examen si cu media ta pe toti ani de gimnaziu se face o medie si cu ea intri la liceu ...nu trebuie sa dai din nou