| stiffler21 a întrebat:

Salut am si eu de spus ceva, o mica mare parte din ultimi 4 ani din viata mea am scris timp de 2 ore vreau un raspuns am incercat sa postez intrebarea dar imi scrie Refuzata? de ce nu am incalcat nici un termen doar ca este cat de cat lunga, am nevoie urgent de ajutor de 4 zile nu dorm nu mananc nu am stare va rog macar aici cineva poate ma va asculta si ma pot descarca cum pot sa postez ce am scris?

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Poate sa fie considerata tema sau sa fie prea lunga!
Cu ocazia asta, ti-ai putea face un blog si ai posta doar link-ul.
Incearca sa postezi ce aveai de postat folosind buton raspunde.
Succes!

| stiffler21 explică (pentru ROB3RT89):

La fel am impresia ca este prea lunga incerc sa fac un blog ceva si am sa postez linkul oricum va multumesc pentru raspunsuri si am sa revin cu link

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Trimte un mesaj la contact,
www.tpu.ro/contact
O zi bună.

| reihiuke a răspuns:

Incearca sa postezi intrebarea la raspuns, acum, ca replay daca e prea lunga.

| bumtzbumtz a răspuns:

Pai pur si simplu.Mai intai zi-mi ce vrei sa postezi(intrebare sau raspuns)?

| stiffler21 explică (pentru bumtzbumtz):

UITE si linkul catre povestea mea va rog sa nu mi l stergeti este doar o intamplare care vreau sa o uit si nu stiu cum nu stiu ce sa fac postez acest dink doat pentru ca nu am putut posta aici este prea mare va multumesc pentru timpul acordat Link http:// opartedinvatamea. blogspot. com. es/